POMYSŁ NA ZMYSŁOWY WIECZÓR, O KTÓRYM TRUDNO BĘDZIE ZAPOMNIEĆ

zmysłowy wieczór obrazek 1

W codziennym, coraz szybszym pędzie życia czasem zapominamy o tym, jak ważne są chwile sam na sam w związku. Cisza, spokój i zmysłowość na którą czasem po prostu nie mamy czasu. Mimo udanego pożycia z czasem w związku może pojawić się rutyna, a wieczorny seks nie będzie już tak emocjonujący jak np. na samym początku związku. Jak to zmienić? Wystarczy zaaranżować odpowiednio zmysłowy wieczór!

Wbrew pozorom wcale nie będzie to takie trudne, a kluczowym elementem powinna być odpowiednia dawka czasu i kilka dodatkowych urozmaiceń. Najlepszym rozwiązaniem będzie zorganizowanie takiego wieczoru wtedy, kiedy oboje nie będziecie zmęczeni długim dniem, jednak niech nie będzie to specjalna okazja jak rocznica czy urodziny. Niech będzie to zwykły dzień, w którym oboje np. wcześniej wrócicie w z pracy. Przygotujcie wspólną kolację w czasie której niech nie brakuje afrodyzjaków. Jeżeli nie chcecie eksperymentować z pożywieniem warto rozejrzeć się w w naszej aptece erotycznej, gdzie znajdziecie odpowiednie preparaty. Czasem kilka kropli syntetycznego afrodyzjaku może zdziałać cuda, a wieczór zamieni się w całą noc rozkosznej uczty. Dobre wino lub szampan niech zawróci wam w głowie i zniesie bariery, które czasem wynikają jedynie ze stresu lub braku czasu.

Urządzając zmysłowy wieczór, nie zapomnij o masażu

Żeby zafundować ukochanej osobie zmysłowy masaż wcale nie trzeba kończyć profesjonalnego kursu. Wystarczy olejek do masażu, którego kilka kropli zacznijcie rozsmarowywać na ciele partnera, zaczynając np. od karku, przechodząc delikatnie na łopatki, „schodząc” sukcesywnie niżej. Niech dotyk będzie zmysłowy, posuwisty i delikatny. Nie zapomnicie także o odpowiedniej oprawie.

Muzyka dla zmysłów również może być afrodyzjakiem, wybierzcie więc taką, która rozpali was oboje, zależnie od preferencji. Masaż niech twa jak najdłużej, niech rozpala wyobraźnię i będzie preludium do wszystkich, wyjątkowo emocjonujących chwil, które was czekają. Masaż można także zamienić na wspólną kąpiel, do której także możecie dodać olejki zapachowe. W wannie lub pod wspólnym prysznicem niech nie zabraknie dotyku, powolnego właśnie, odpowiednio czułego do całej sytuacji.

zmysłowy wieczór olejki do masażu

Dla tych, którzy lubią pikanterię!

Czas przeznaczony na wspólne, cielesne uciechy możecie urozmaicić również np. korzystając z doskonałej zabawy, jaką daje jadalna bielizna. Spróbujcie zabaw z piórkiem, którym możecie błądzić po ciele partnera, również otwierając go na nowe doznania. Tym, którzy lubią mocniejsze akcje może przydać się wstążka do wiązania, a nawet kajdanki erotyczne.

Niech to będzie także trochę wieczór spełniania fantazji, otwierania się przed sobą, szeptania czułych, ale i odważnych słówek. Nie przechodźcie od razu do samego aktu, bawcie się swoimi ciałami, dopieszczajcie je na najwyższym poziomie, a sami zobaczycie, jak bardzo wam tego brakowało. Każdy gest nie ma swój sens, swoją drogę i kierunek. Niech będzie to wieczór spełnienia, które łączy nie tylko ciała, ale również duszę. Nie żałujcie sobie bliskości, dzielcie się szczodrze tą magiczną chwilą, która przeznaczona jest dla waszej miłości. A sami zobaczycie, że początek kolejnego dnia będzie radosnym momentem, w którym zauważycie, że ogień namiętności wciąż się w was pali i takie wieczory warto będzie powtarzać w regularnych odstępach czasu.

Sprawdź naszą ofertę na pikatniejsze akcesoria...